Зачекайте
загрузка сайту

ДІАМАНТ УКРАЇНИ


Міжнародний благодійний фонд

facebook Twitter Instagram YouTube

Новини

2018-08-12Проблеми та перспективи будiвництва дорiг в одеськiй областi.

Сьогодні, 27 березня відбулася прес-конференція на тему «Проблеми та перспективи будівництва доріг в Одеській області», на якій були представлені результати власних досліджень стану наших доріг.
Також в прес-конференції брали участь експерти з Швеції, які спеціально приїхали в Україну для того, щоб оцінити якість дорожнього покриття нашої країни. Організатором досліджень дорожнього покриття є МБФ "ДІАМАНТ УКРАЇНИ" під керівництвом Президента фонду Дерека Поттомсона. За результатами дослідження, в дорожньому будівництві задіяно недостатньо матеріалів, зокрема масла, якого на 30% менше, ніж повинно бути. А ось піску під асфальтом навпаки занадто багато, що призводить до руйнування дорожнього покриття під час дощу.
Представник компанії «Блумквіст Стокгольм», Крістер Мелін, поділився досягненнями Швеції в цій області. Там будують дороги, які залишаються в хорошому стані не менше 60 років, а проводити їх ремонт потрібно не частіше, ніж раз в 8 років. Шведські експерти готові поділитися своїм досвідом і технологіями дорожнього будівництва, допомогти зробити наші дороги такими, щоб вони відповідали європейським стандартам. У планах у компанії «Блумквіст Стокгольм», що має 50-річний досвід будівництва доріг найвищої якості, вихід на український ринок. І якщо цього вийде домогтися, Одеська область і вся Україна отримає дороги найвищої якості всього за 5 років, обіцяють представники компанії.